Výlety pro seniory

Každý výlet je pečlivě připravován a přizpůsoben tak, aby se stal zážitkem, na který zůstanou příjemné vzpomínky. Jednotlivé výlety lze přizpůsobit dle přání zákazníka (kombinace navštívených míst, časy odjezdu a návratu,…).

 Půldenní výlety

Výlety s odjezdy v době 7.30–8.00 hod. a návratem mezi 12–13 hod. Je-li program delší, je pozdější návrat u dané nabídky poznamenán. C. a. traVEZ nabízí za příplatek (sdělen po telefonické dohodě) spojení dvou půldenních výletů – tzv. prodloužené půldenní výlety, kombinace jsou uvedeny u jednotlivých nabídek, návrat je pak zpravidla mezi 14–15 hod.

 

 

Celodenní výlety

celodenni_vylety

V nabídce celodenních výletů jsou uvedeny výlety s odjezdy v době od 7.30–8.00 hod. a návratem mezi 16.00–19.00 hod. Výlet jsou tematicky rozděleny do skupin podle náplně, která v programu výletu dominuje.

 

 

Kulturní akce

výlety pro seniory

Během roku jsou pořádány v našich historických objektech či městech nejrůznější kulturní akce od jarmarků přes vinobraní až po „oživlé“ postavy z naší historie. V případě zájmu je možné výlet naplánovat v době konání vámi vybrané akce a prožít tak nezapomenutelný zážitek. Zde naleznete přehledný seznam míst, kde se konají kulturní akce.