O nás

Na trhu nejsme žádní nováčci. Naše cestovní agentura byla založena v roce 1994. Za tu dobu jsme ušli pořádný kus cesty a snažíme se působit na poli cestovního ruchu co nejlépe. Každý výlet je pečlivě vybrán a připraven.

Zákazník je u nás na prvním místě. Naše nabídka obsahuje mnoho výletů, navíc každý výlet je možné přizpůsobit dle specifických přání zákazníka. Pokud nenajdete vámi požadovaný výlet v naší nabídce, stačí se na nás obrátit. Připravujeme i výlety na míru dle přesných individuálních přání a představ zákazníka. Zdarma vám výlet neceníme a připravíme přesně dle vašich představ. Pro jakékoliv dotazy a informace jsme vám kdykoliv k dispozici na telefonní lince 272 952 528 či e-mailu: travez.veselkova@seznam.cz .

Výlet má být zážitkem, na který zůstanou příjemné vzpomínky. Fotografie je jedním z hlavních a nejlepších uchovatelů našich vzpomínek. V klidu si posedět, prohlédnou si fotografie z cest a v myšlenkách se navrátit zpět v čase… Jako doplňkovou službu k našim výletům nabízíme možnost objednat si fotografování výletu, a to zcela zdarma.

Naše nabídka je celoroční. Na jaře si s námi připomeňte původní velikonoční tradice. V letních dnech přijde vhod projížďka lodí a osvěžení ve vodě. Podzimní období láká k pěší túře a pomalu začínáme vyhlížet příchod adventu, na který je třeba se řádně připravit. Vyrobte si s námi vlastní svíčku v malé rodinné svíčkárně. Zima a sní spojený vánoční čas. Vraťte se s námi do minulosti a navštivme vánočně vyzdobený skanzen, hrad nebo zámek.

Objednání výletu je jednoduché a rychlé. Nezatěžujeme zákazníky zbytečnou administrativou.

Jsme specialisté. Nenabízíme od každého trochu, nýbrž se plně soustředíme a specializujeme na jeden cíl – pořádání půldenních či jednodenních výletů po České republice.

Rádi poradíme. Máme za sebou více než 30 let zkušeností. Naší republiku máme proježděnou křížem krážem, každý výlet jsme pečlivě připravovali a před zařazením do nabídky osobně navštívili. Nevíte-li si rady, který výlet je pro vás vhodný, případně preferujete jinou kombinaci, neváhejte a ozvěte se nám.

Fotogalerie z naší historie – všechny fotografie byli pořízeny před rokem 2000: