Výlety pro seniory – informace

Základní informace k zájezdům

Paušální úhrada nákladů – v případě splnění podmínek daných katalogem náleží objednavateli výletu částka 300,-Kč za půldenní výlet a 500,-Kč za celodenní výlet za výdaje spojené s objednáním zájezdu a vybráním peněz.

Odjezd i příjezd autobusu je vždy zajištěn z předem dohodnutého místa.

Ceny jsou kalkulovány pro Prahu (odjezd a příjezd). V případě mimo pražských škol budou doúčtovány přístavné kilometry (částka bude zákazníkovi sdělena předem).

Platba je prováděna zpravidla bezhotovostně převodem na účet. Částka musí být na účet připsána minimálně 48 hodin před konáním výletu. C.a. traVEZ umožňuje rovněž provést platbu v hotovosti. Podmínkou je uhrazení zálohy ve výši stornopoplatku a to minimálně 48 hodin před konáním výletu. Platba v hotovosti musí být uskutečněna nejpozději v den konání výletu před nástupem do autobusu. Způsob platby je třeba uvést v objednávce výletu.

Cena zájezdu propočtená na jednu osobu je uvedena za nabídkou každého zájezdu.

Cena uvedená v katalogu platí pro minimální počet 38 platících účastníků zájezdu. Maximální počet účastníků je 49 osob včetně případného doprovodu. V případě zájmu je možné, na základě dohody, objednat větší, respektive menší autobus. Cena výletu vám bude sdělena na základě vašich požadavků.

Doprovod zdarma: Při počtu vyšším než 38 platících účastníků, nabízíme po dohodě 2 volná místa pro 2 osoby jako doprovod zdarma (například objednavatel výletu).

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu, průvodce, který se stará o hladký průběh zájezdu od odjezdu do příjezdu, organizační zajištění (rezervace termínů apod.), časový harmonogram výletu.

Cena nezahrnuje: vstupné. Vstupné je uvedeno u každého výletu zvlášť. Ceny vstupného zahrnují i případné rezervace vstupů.

Při výrazné změně vstupních cen (doprava, vstupné ap.) si c. a. traVEZ vyhrazuje právo na dodatečné překalkulování cen a dále možnost účtovat za přistavení autobusu ve výši max. 40 Kč/os.

Jak objednávat výlety

Telefonicky – možnost okamžitého zodpovězení dotazů, operativní vyhledávání termínů atd. Nebojte se telefonovat i ve večerních hodinách.

Pevná linka: 272 952 528 V případě nepřítomnosti zanechte vzkaz na záznamníku s uvedením spojení, kde budete k zastižení přes den nebo v podvečerních hodinách.

Mobil: 608 260 024

E-mailem na: travez.veselkova@seznam.cz

  • V tomto případě, prosím, uvádějte, o jaký výlet máte zájem, v jakém období (s uvedení náhradních termínů), předpokládaný počet osob a kontakt na vás. Obratem budete kontaktováni.
Storno podmínky

V případě zrušení objednávky ze strany zákazníka 48 hod. a méně před započetím zájezdu účtuje c. a. traVEZ zákazníkovi storno poplatek ve výši 1500 Kč / půldenní zájezd a 2000 Kč / celodenní zájezd s připočtením již uhrazených rezervací.

Veškeré vaše případné dotazy týkající se uvedených zájezdů ochotně zodpovíme na telefonu 272 952 528 nebo 608 260 024. V případě nepřítomnosti zanechte laskavě vzkaz na záznamníku s uvedením telefonního spojení nejlépe na soukromý telefon.