ZOO Chleby, Poděbrady, plavba lodí

Kategorie: výlety pro seniory. Procházka po soukromé ZOO ve Chlebech, odpoledne zastávka v Poděbradech s plavbou parníkem po Labi, kde můžete i poobědvat. Jídlo je nutné objednat předem.

Prohlídka malé soukromé ZOO VE CHLEBECH, která vznikla v roce 1997 v malé polabské vesnici Chleby na ploše 0,8 ha v prostorách bývalé fary. K vidění je asi 70 druhů zvířat skoro ze všech kontinentů. Doporučujeme, abyste si přiobjednali biologickou přednášku s průvodcem. Průvodce vás provede zahradou a ještě vás obohatí o zajímavé poznatky ze světa zvířat. Prohlídka s průvodcem trvá asi hodinu. Zahrada je bezbariérová. V roce 2012 se ZOO rozšířila o 3,5 hektaru. Zde se nově vytvořily prostory pro občerstvení, odpočinek a bezbariérová toaleta.

Odpoledne se odjíždí do lázeňského města PODĚBRADY, kde je plánovaná hodinová PROJÍŽĎKA LODÍ PO LABI. Vstup na loď je bezbariérový. Po schodech se jde pouze na horní otevřenou palubu, dolní uzavřená paluba je bezbariérová, toaleta není bezbariérová. Po plavbě je na programu volná procházka po Poděbradech a bude jen na vás, jak svůj čas strávíte. V případě zájmu lze prohlídku Poděbrad absolvovat s naším průvodcem.  Doporučujeme si vzít sebou prázdnou plastovou láhev nebo lahve na natočení Poděbradky. Ve městě je několik pramenů, kde si zdarma můžete natočit Poděbradku.

výlety pro senioryObdobí: celoročně

Cena výletu: 360 Kč (bez vstupného)

Cena vstupného:

  • ZOO 70/70/100 Kč/os. (děti 6–15 let/senioři +65/dospělí)
  • plavba 75/120/150 Kč/os.
  • oběd na lodi 80 Kč/os.

výlety pro senioryFotogalerie:
ZOO Chleby

Poděbrady

Plavba po Labi